Ogłoszenia

Zachęcamy do wzięcia udziału w Akcji „To nasza wspólna sprawa”

- to akcja modlitwy za Kościół i kapłanów …

zwłaszcza w nowennie od 11 do 19 czerwca 2019 - wszystkie szczegóły na stronie  https://tnws.pl
– trzeba szukać w zakładkach i rozwinąć tekst zakładek, żeby przeczytać więcej:

„Centrum i celem naszej akcji jest dziewięciodniowa nowenna w kilku intencjach: jako modlitwa przebłagalna za grzech pedofilii w Kościele i za grzech jej ukrywania, jako modlitwa za ofiary z prośbą o uzdrowienie ich ze skutków traumatycznych przeżyć z dzieciństwa oraz za kapłanów – tych dobrych, którzy są teraz oczerniani, oraz księży-pedofilów. Chcemy także prosić Boga o świętych duchownych.

Nowenna odbędzie się od 11 do 19 czerwca. Zapraszamy każdego do uczestnictwa w Eucharystii i odmówienia jednej części różańca w tych intencjach każdego dnia nowenny, a w czwartek, 13 czerwca, do adoracji Najświętszego Sakramentu w intencji kapłanów.
Zachęcamy do organizowania nowenny różańcowej i adoracji w parafiach. Oczywiście zachęcamy także do osobistej modlitwy – zwłaszcza w tych parafiach, w których nie odbędzie się nasza nowenna.

Eucharystia to najpiękniejszy skarb dzisiejszego świata, który otrzymujemy od Boga przez kapłanów. Uświadommy sobie, jak wiele zawdzięczamy tym, którzy dają nam Chrystusa Eucharystycznego.

Zapraszamy do odmawiania różańca jako modlitwy, która cudownie może ukazać rolę Maryi w naszym życiu. To jej, Matce Kościoła, Wychowawczyni powołań kapłańskich, Pocieszycielce strapionych, ofiarujemy całą naszą akcję …”

szczególnie godna uwagi jest zachęta do wysyłania smsów wdzięczności do dobrych-ważnych w naszym życiu kapłanów
oraz
właśnie nowenna za Kościół z codzienną Eucharystią i Różańcem

Dołączmy do tej modlitwy wiernych …
Dziękujemy!

——————————————————————————————————————————————————

Zapraszamy  13 VI 2019  na Mszę Świętą i adorację Najświętszego Sakramentu

do Kaplicy Hospicjum Cordis w Katowicach (ul. Ociepki 2)

 

Wjazd na parking hospicyjny przez bramę od strony ul. Ociepki